Diplom in
Ettergradering i front-end webprogrammering IADE

Introduksjon
Den voksende utviklingen av webutvikling de siste årene krever at utviklere ikke bare har kunnskap og teknikker som gjør det mulig å gjenspeile en brukersentrert tilnærming, men også å mestre webspråk: HTML, CSS og JavaScript, for å kjenne til de viktigste utviklingsplattformene og programvaren. for nettet.
Dette spesialiseringsprogrammet i front-end webprogrammering gir fagpersoner i feltet nøyaktig den nødvendige kunnskapen for å implementere prosjekter som passer for enhver webplattform.
fordeler
- Mulighet for å utvikle basene til webspråk og utvikling i front-miljøer;
- Konstruksjon av essensielle ferdigheter for utvikling av et nettprosjekt støttet av front-end utviklingsspråk og teknologier;
- PBL (Project Based Learning) metodikk, der studenten vil være fokusert på å utvikle sin idé og materialisere sitt eget prosjekt for nettet.
partnere:
Programmet samler en gruppe eksperter med fremragende posisjoner i markedet, og sikrer den beste fremgangsmåten, den beste innsikten og et globalt perspektiv av dagens moderne teknikk for Web Design:
Galleri
Ideelle studenter
Mottakere
- Fagfolk fra de kreative områdene som ønsker å utdype opplæringen innen webdesign, gjennom en spesialisering i webutviklingsteknikker;
- Fagfolk som ønsker å utvikle transversal kunnskap og ferdigheter i front-end språk og teknologier;
- Studenter innen kommunikasjon, design, multimedia og medieproduksjon.
Læreplan
Studieplan
Læreplanenheter
- WEB-programmering I
- WEB-programmering II
- WEB-programmering III
- WEB Edition I
- WEB Edition II
- WEB Front-End-prosjekt